AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví - vložit inzerát

Inzerce uchazečů o práci v letectví je zcela anonymní a pouze sdělujete telefonní nebo emailový kontakt, na kterém vás zaměstnavatelé zastihnou. Inzerce je pro uchazeče zcela zdarma.

Inzerce pro zaměstnavatele (nabídka volných pracovních míst) je zpoplatněna částkou 1000 Kč + DPH za měsíc zveřejnění inzerátu. K inzerátu je možné přidat logo Vaší společnosti za příplatek 200 Kč + DPH. V případě zájmu o vložení loga do inzerátu nás prosím kontaktujte před provedením platby na email redakce@aeroweb.cz.

Rubrika:

Druh práce (nejbližší vhodné):

Název pozice:
kterou hledáte nebo nabízíte

Popis pozice:
V případě, že práci hledáte, napište stručně vaše zkušenosti a představu o pracovní náplni. Pokud práci nabízíte, pak popiště náplň práce, požadavky na uchazeče a orientační platové ohodnocení + benefity.

Preferované místo práce:
Město, kraj, lokalita

Název společnosti:
Vyplňuje pouze zaměstnavatel

WWW stránky firmy:

http://

Telefon:

Kontaktní email:

Druh pracovního poměru:

Zveřejnit inzerát po dobu:

Připočtěte k číslu 14 trojku a výsledek napište:
(Ochrana proti spamu)

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)