Mám na to být pilotem?
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (3) |

Technické pozice, výroba (4) |

Administrativa (4) |

Management (3) |

Letecký personál (5) |

Letecký personál

HANDLING A FBO pracovník na letišti Příbram LKPM

Láká Vás práce s letadly? Máte rád prostředí letiště? Jste letecký nadšenec?

Hledáme právě Vás pro víkendové služby HANDLINGU a FBO na Letišti Příbram (LKPM).

Požadavky:

  • fyzická zdatnost (určeno spíše pro muže)
  • časová flexibilita (víkendové služby, zástupy dovolených)
  • zodpovědnost, pečlivost a přesnost
  • základy anglického jazyka výhodou,nikoliv podmínkou
  • plnoletost !!!

Nabízíme:

  • dlouhodobá spolupráce
  • atraktivní letištní prostředí
  • zázemí renomované firmy v oboru letectví
  • možnost profesního růstu

Kontaktní osoba: Miloš Dermišek, +420 724 977 730, milos.dermisek@ok-aviation.cz

OK AVIATION Base s.r.o.
člen skupiny OK AVIATION Group

Vedlejší pracovní poměr nebo brigáda | Příbram | Vloženo: 24. 3. 2017 16:36:12
Kontakt: OK AVIATION BASE, s.r.o. | tel.: +420 724 977 730 | email: milos.dermisek@ok-aviation.cz

VIP FLIGHT ATTENDANT

VYBRANÁ KANDIDÁTKA:

  • Pečuje o bezpečnost a komfort cestujících během přepravy
  • Zajištuje V.I.P. catering dle požadavků cestujících
  • V.I.P. servis na palubě
  • Zodpovědnost za stav interiéru letadla a jeho vybavení
  • Evropské a dálkové lety

Z KVALIFIKAČNÍCH A ODBORNÝCH POŽADAVKŮ BYSTE MĚLA SPLŇOVAT:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Reprezentativní typ
  • Plynulá komunikace v českém jazyce
  • Výborná znalost AJ (slovem i písmem)
  • Znalost RJ výhodou
  • Praxe v letectví / vysoké gastronomii
  • Dobrý zdravotní stav
  • Trestní bezúhonnost

Z POHLEDU OSOBNOSTNÍCH PŘEDPOKLADŮ HLEDÁME OSOBNOST:

  • Efektivně komunikující, schopnou řešit konflikty a zátěžové situace
  • Disponující kultivovaným vystupováním a dobrým mluveným projevem
  • Snadně se orientující v zahraničí
  • Odolnou vůči stresu s organizačními schopnosti, samostatnou
  • Časově flexibilní, ochotnou pracovat přes víkendy a svátky

V PŘÍPADĚ NÁSTUPU VÁM NABÍZÍME:

  • Zajímavou a perspektivní práci mezi lidmi
  • Získání cenných pracovních zkušeností
  • Motivující mzdové ohodnocení

NÁSTUP: dle dohody

V případě zájmu zasílejte CV v ČJ a AJ spolu s fotografií na email
zuzana.koutska@eclair.aero.

Hlavní pracovní poměr | | Vloženo: 7. 3. 2017 10:48:12
Kontakt: Eclair Aviation, s.r.o. | tel.: | email: zuzana.koutska@eclair.aero

Stevardka v letecké společnosti SundAir

logo sundairMluvíte německy a anglicky? Už vám bylo 18 let a hledáte nové výzvy? Staňte se palubní průvodčí v nové německé letecké společnosti SundAir.

Co vám práce v SundAir přinese?

  • aerolinka uhradí veškeré poplatky spojené s vaším výcvikem
  • ubytování zdarma během výcviku
  • klasický německý pracovní poměr po ukončení výcviku
  • báze ve Frankfurtu (FRA), Berlíně (TXL) a Kasselu (KSF)
  • odpovídající mzdu
  • přátelské a multikulturní pracovní prostředí
  • práci podle pevného měsíčního plánu služeb

Co po vás požadujeme?

  • minimální věk 18 let
  • minimální výška 165 cm
  • schopnost mluvit plynně německy a anglicky
  • platný pas Evropské unie bez omezení
  • refrakční vada maximálně +5/-5 dioptrií
  • schopnost plavat
  • zkušenosti se zákaznickým přístupem výhodou
  • platný řidičský průkaz

Zaujala vás tato nabídka? Vyplňte prosím formulář na stránce http://stewardess.aero a pošlete svůj životopis v souboru PDF na adresu info@stewardess.aero.

Hlavní pracovní poměr | Německo | Vloženo: 24. 2. 2017 17:58:48
Kontakt: europe screening Ltd. | tel.: | email: info@stewardess.aero

Letiště Praha - CHECK-IN odbavení cestujících

Přijmeme:
Asistenty odbavení cestujících – CHECK -IN
možnost přivýdělku při HPP, brigáda pro studenty, DPČ

Náplň práce

  • odbavení cestujících a zavazadel, poskytování všeobecných informací
  • Plánování směn dle Vašich časových možností kratší i delší směny v nepřetržitém režimu
  • Výdělek 110,- Kč za hodinu
  • Práce v moderním prostředí Letiště Václava Havla
  • Nutnost proškolení – delší nástup
  • Využití AJ – denní komunikace s cestujícími

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte: na telefonu 778 761 511, 775 859 091 nebo emailu info@aeroagency.cz

Vedlejší pracovní poměr nebo brigáda | Praha 6 | Vloženo: 12. 1. 2017 13:34:07
Kontakt: AeroAgency s.r.o. | tel.: 778 761 511 | email: info@aeroagency.cz

Letiště Praha - nakládka, vykládka zavazadel z/do letadel

Přijmeme na DPČ – pracovníky 18 + na nakládku a vykládku zavazadel, možnost přivýdělku při HPP, brigáda pro studenty:

Náplň práce

  • Nakládka a vykládka zavazadel do letadel, doprava zavazadel k letadlu, práce na letištní ploše, v letadle
  • Plánování směn dle Vašich časových možností, krátké směny
    (4 hodiny a méně), delší směny 4 – 12 hodin, (nepřetržitý
    režim)
  • Výdělek 115 – 140,- Kč za hodinu
  • Atraktivní práce v moderním prostředí Letiště Václava Havla
  • Řidičský průkaz sk. B – velkou výhodou
  • Fyzicky náročná práce – vhodné pro muže
  • www.aeroagency.cz

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte:na telefonu 778 761 511, 775 859 091 nebo emailu : info@aeroagency.cz

Vedlejší pracovní poměr nebo brigáda | Praha 6 | Vloženo: 12. 1. 2017 13:30:58

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)