Mám na to být pilotem?
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (2) |

Technické pozice, výroba (1) |

Administrativa (1) |

Management (2) |

Management

Charter Sales Manager

JOB DESCRIPTION

This role is to develop and support the growth of Eclair Aviation’s charter sales department in Prague by identifying and targeting potential clients.

As the Charter Sales Manager, you will promote Eclair Aviation’s charter sales services while retaining and growing existing client relationships by conveying the image and core values of the company.

YOURSELF

You are customer oriented and have ideally a previous experience in the charter department of a company of business aviation where service is the number one priority.

You are used to work in shifts (including weekends and nights).

You are alert, dynamic, you have a quick mind and you focus primarily on the quality of the services you are offering. You are able to work under stress, you know how to prioritize and you have a strong team spirit.

You have a perfect command of the English language; additional languages will be an asset.

Working in a dispatch or sales is a plus.

Always available to answer the phone, check e-mails during the week and weekends.

ENTRY

ASAP

CONTRACT

Permanent

ADDRESS YOUR APPLICATION TO

If you are interested, send your application file (Motivation letter and CV) to sales@eclair.aero

We shall respond only to the files corresponding to the above profile.

Hlavní pracovní poměr | Prague | Vloženo: 29. 3. 2017 14:56:12
Kontakt: Eclair Aviation s.r.o. | tel.: | email: sales@eclair.aero

Odborný rada v oddělení výroby ÚCL

Úřad pro civilní letectví hledá vhodného kandidáta na pozici odborného rady v oddělení výroby odboru certifikace a inženýringu sekce technické

Předpokládaný nástup květen/červen 2017

Termín pro podání žádostí o účast ve výběrovém řízení od 27.3.2017 do 27.4.2017

Náplň práce:
Služba zahrnuje zejména zajišťování výkonu státní správy a státního dozoru nad organizacemi, které jsou držiteli oprávnění k výrobě letecké techniky nebo dílů, dále posuzování a schvalování žádostí o oprávnění k výrobě, vydávání oprávnění, auditování organizací aj.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického nebo provozně – technického zaměření
  • odborná praxe v letectví celkově min. 3 roky; znalost systému jakosti a auditování (v souladu s prováděcím nařízením komise (EU) č. 748/2012, Part 21, bod 21.B.25)
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem (stupeň 1 dle MŠMT nebo min. ICAO level 4)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • různorodou náplň práce, využití teoretických znalostí letecké legislativy v praxi
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání (včetně školení v zahraničních školících centrech)
  • možnost zahraničních služebních cest v atraktivním prostředí, účast na spolupráci se zahraničními úřady
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu o nabízenou pozici je nutné podat přihlášku do výběrového řízení v souladu se zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě dle podmínek uvedených v oznámení o vyhlášení výběrového řízení uveřejněného na úřední desce úřadu (www.caa.cz).

Odbor logistiky

Kontaktní osoba:
Jitka Seyfriedová
Tel.: 225 422 776
e-mail: seyfriedova@caa.cz

Hlavní pracovní poměr | Letiště Václava Havla Praha | Vloženo: 29. 3. 2017 11:54:03
Kontakt: Úřad pro civilní letectví | tel.: 225 422 776 | email: seyfriedova@caa.cz

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)