Mám na to být pilotem?
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (5) |

Technické pozice, výroba (4) |

Administrativa (3) |

Letecký personál (3) |

Administrativa

Letová dispečerka

Aktuálně hledáme posilu do našeho teamu, která bude mít na starosti plánování posádek a zabezpečení letového provozu v naší letecké společnosti.

Náplň práce

Plánování letů a posádek
Organizace práce instruktorů a pilotů
Budete mít na starosti administrativu spojenou s jednotlivými lety
Komunikace s klienty a partnery
Komunikace s úřady
Běžné kancelářské práce
Zabezpečování chodu kanceláře

Požadavky

Min. 2 roky praxe na administrativní pozici jako asistentka/office manager(ka)
Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka
Spolehlivost a příjemné vystupování
Chuť pracovat v leteckém prostředí
Perfektní znalost práce s MS Office (Excel, Word, znalost Access výhodou)
Základní znalost účetnictví a fakturace
Předchozí zkušenosti z leteckého prostředí výhodou
Pilotní licence vítána

Nabízíme

Dobré platové ohodnocení
Práce v mladém a pohodovém kolektivu
Možnost dalšího karierního růstu a vzdělávání
Možnost uplatnění pilotní kvalifikací a letecké odbornosti
Zajímavá, různorodá a odpovědná práce
Místo pracoviště Praha – letiště Letňany

Hlavní pracovní poměr
Nástup možný ihned

Životopis s fotografií prosím zasílejte na email níže. Těšíme se na vás.

Hlavní pracovní poměr | Praha - Letňany | Vloženo: 15. 2. 2017 3:43:08
Kontakt: AERO Prague | tel.: 775 365 320 | email: job@aeroprague.cz

Koordinátor procesů ATO

Společnost Czech Aviation Training Centre, která se zabývá výcvikem personálu v civilním letectví, hledá posilu do oddělení ATO na pozici Operations Coordinator.

Jaká bude náplň práce?

  • Řízení a realizace projektů v rámci oddělení ATO
  • Částečná odpovědnost za administrativní chod oddělení
  • Vedení administrativní agendy, management smluv, zápisů, evidence a archivace dokladů a dokumentace

Co od vás očekáváme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru letectví
  • Schopnost zvládat i více projektů najednou, odolnost vůči stresu
  • Profesionální přístup, schopnost učit se a implementovat nové trendy
  • Dobré analytické a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost, poctivost a loajalitu
  • Počítačovou gramotnost
  • Velmi dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyky výhodou (ne podmínkou)
  • Ochotu cestovat

Co vám nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr v zázemí prosperující společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnoceni s odměnou za hospodářský výsledek
  • Zodpovědnou pozici s možností seberealizace a profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené a další benefity
  • Nástup dohodou

Zaujala vás nabídka? Zašlete prosím svůj životopis na adresu hr@catc.cz.Vybrané kandidáty pozveme na osobní schůzku do sídla CATC na Letišti Václava Havla v Praze.

Hlavní pracovní poměr | Letiště Václava Havla Praha | Vloženo: 2. 2. 2017 11:40:13
Kontakt: Czech Aviation Training Centre | tel.: | email: hr@catc.cz

Load Controller

Příprava, plánování a finální vyvažování letadel pro mezinárodní letecké společnosti v našem CLC středisku na letišti Václava Havla v Praze.

Požadujeme:

  • Zodpovědnost a orientaci na cíl
  • Logické myšlení a schopnost práce pod stresem
  • Preciznost a časovou flexibilitu
  • Anglický jazyk na dobré úrovni
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office
  • Zájem o letadla a letectví obecně

Výhodou pro vás je:

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti Load Control/Ramp Handling/DG/Cargo, ne však podmínkou

Nabízíme:

  • Zázemí jedné z nejsilnějších společností v leteckém průmyslu se sídlem v Dubai
  • Velmi příjemné pracovní prostředí provázané hodnotami společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zkrácenou pracovní dobu a časovou flexibilitu z důvodu směnného provozu
  • Sodexo kartu, Flexi Passy a další benefity společnosti
  • Úvodní zaškolení do oboru
  • Další školení a možnost profesního rozvoje

Hlavní pracovní poměr | Praha, letiště Václava Havla | Vloženo: 27. 1. 2017 14:25:05
Kontakt: Air Dispatch CLC | tel.: +420 733 347 763 | email: dana.hricisin@air-dispatch.com

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)