AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (2) |

Technické pozice, výroba (2) |

Administrativa (1) |

Ostatní, jiné (1) |

Letecký personál (1) |

Technické pozice, výroba

Powerplant Engineer

Pracovní náplň:

  • Řízení a implementace modifikací na základě sledování dokumentů AD, CFM/Boeing SB
  • Vedení a řízení oprav motorů, komunikace s dodavateli
  • Vedení a organizace individuálních dlouhodobých projektů
  • Účast a dozor při provádění těžké údržby a zástavby modifikací na místě, nutnost cestování
  • Aktivní účast při přebírce/vrácení letadel do/z flotily letadel Travel Service
  • Příprava a provádění školení pro pracovníky technického úseku v odborných tématech
  • Příprava technických podkladů a finančních rozborů pro vedení společnosti
  • Aktivní práce s technickou dokumentací, tvorba technologických karet a jejich implementace do systému údržby

Nabízíme:

  • Zázemí největší české letecké společnosti působící na trhu v ČR od r. 1997
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí v oblasti mezinárodního cestovního ruchu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké vý¬hody
  • Nástup možný ihned nebo po vzájemné domluvě

Lokalita:

  • Budova Technického úseku společnosti Travel Service, Praha 6, K Letišti 1068/30

Požadujeme:

  • Ukončené VŠ vzdělání v leteckém strojním oboru a praxi min. 5 let v letectví nebo ukončené SŠ vzdělání a praxi min. 10 let v letectví
  • Znalost teorie a konstrukce leteckých proudových motorů, typové osvědčení CFM56-7B výhodou
  • Obecná znalost konstrukce letadel, konstrukčních řešení, znalost technických principů
  • Aktivní znalost ČJ a AJ slovem i písmem, znalost dalších jazyků výhodou
  • Typové osvědčení B737NG výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu a flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čistý Výpis z rejstříku trestů

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis, velmi stručný motivační dopis a naskenovaný trestní rejstřík na e-mailovou adresu jobs@travelservice.aero. V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Vás do výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti Travel Service, a.s. výhradně za účelem inzerovaného výběrového řízení, po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli budete moci požádat společnost Travel Service, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 17. 8. 2017 14:59:39
Kontakt: Travel Service | tel.: | email: jobs@travelservice.aero

Letecký mechanik

Letecký servis na letišti Příbram (OK AVIATION service) hledá do svého týmu letecké Mechaniky/Avioniky.

Požadujeme ukončené SŠ vzdělání v oboru s maturitou, základní znalosti AJ, průkaz AML Part 66 výhodou.

Nadstandardní platové ohodnocení.

Hlavní pracovní poměr | Příbram, Dlouhá Lhota (LKPM) | Vloženo: 10. 7. 2017 16:11:38
Kontakt: OK AVIATION Service | tel.: 724 568 853 | email: jakub.burger@ok-aviation.cz

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)