Mám na to být pilotem?
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (2) |

Technické pozice, výroba (2) |

Obchod, prodej, marketing (1) |

Administrativa (1) |

Letecký personál (2) |

Technické pozice, výroba

TECHNIK PŘÍPRAVY LETADEL - BRIGÁDNÍK

Společnost CTR group a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici TECHNIK PŘÍPRAVY LETADEL - BRIGÁDNÍK (vhodné pro studenty)

Základní požadavky na uchazeče:

  • Zájem o práci v leteckém oboru
  • Praxe v letectví alespoň 1 rok (aeroklubový provoz apod.)
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Schopnost pracovat v noci
  • Preciznost, smysl pro detail

Nabízíme:

  • Práce v mladém kolektivu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost postupného přechodu na kvalifikovanější pozici v případě zájmu
  • Nástup ihned na DPP/DPČ

Stručný popis pracovní pozice:

  • Pomoc v průběhu přípravy letadel – vnitřní a vnější čištění
  • Správa skladových prostor společnosti

Informace o společnosti na: www.ctr-fs.com
Pokud máte o práci technika přípravy letadel v naší společnosti zájem, pošlete CV a motivační dopis nejpozději 25. 6. 2017 na e-mailovou adresu:
prusova@ctr-fs.com

Bližší informace rádi sdělíme na tel. čísle: +420 775 011 359

olanzapin halveringstid olanzapin smeltetablet olanzapin graviditet
saroten overdosis kforgiftning.site saroten 40
mildin 80 mildin 30 mildin 500

Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 5. 6. 2017 22:59:35
Kontakt: CTR group a. s. | tel.: +420 775 011 359 | email: prusova@ctr-fs.com

LETECKÝ MECHANIK (VÝROBA)

Propadli jste letectví? Lepili jste jako malí kluci modely a snili o budoucnosti v hangáru? Dětské sny se mají plnit a zrovna teď máte novou příležitost. Pro výrobu a pilotování profesionálního bezpilotního letounu Primoco UAV hledáme nové kolegy na pozice LETECKÝ MECHANIK (VÝROBA) a PILOT/INSTRUKTOR BEZPILOTNÍCH LETOUNŮ.

Společnost Primoco UAV odstartovala sériovou výrobu po dvouletém vývoji v lednu 2016. Jedná se o civilní bezpilotní letoun schopný létat zcela samostatně dle naprogramovaných letových plánů. Ke klíčovým vlastnostem letounu patří zejména jeho velikost, maximální vzletová hmotnost 150 kg, výdrž 10 hodin, dolet 1 500 km a plně automatický vzlet i přistání. Uplatnění tak nachází zejména v energetice, zemědělství, při ochraně hranic, pátrání a záchranářských činnostech.

Dosud společnost vyrobila 25 letounů a postupně navyšuje svoji výrobní kapacitu na 100 letounů ročně. V 4. čtvrtletí 2017 je plánové spuštění licenční výroby v Rusku. Cílová destinace letounů je Rusko, Blízký východ, Afrika, Jižní Amerika a Čína.

Na pozici leteckého mechanika do výroby bezpilotního letounu Primoco UAV hledáme zručné kolegy se zájmem o letectví, konstrukci a smyslem pro detail.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a preciznost
  • Ochota učit se novým věcem a technologiím

Popis práce:

  • Výroba letounu Primoco UAV a jeho komponentů dle technologického postupu
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co nabízíme:

  • Možnost podílet se na nové éře letectví
  • Práci s nejnovějšími technologiemi a systémy
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení se systémem odměn

Hlavní pracovní poměr | Praha 5 - Radotín | Vloženo: 27. 5. 2017 16:35:35
Kontakt: Primoco UAV SE | tel.: 603469606 | email: semetkovsky@primoco.com

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)