Mám na to být pilotem?
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (4) |

Technické pozice, výroba (1) |

Technické pozice, výroba

Pracovník/pracovnice oddělení řízení procesů zachování letové způsobilosti

Pracovní náplň zahrnuje:

  • Analýza procesů uvnitř Technického úseku
  • Analýza předpisových a provozních požadavků
  • Optimalizace a návrh procesů
  • Modelování procesů a popis pracovních činností
  • Návrhy nápravných opatření na nálezy auditů
  • Tvorba vnitropodnikové dokumentace

Nabízíme:

  • Zázemí největší české soukromé letecké společnosti působící na trhu v ČR od roku 1997
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí údržby dopravních letadel
  • Práce s moderními informačními systémy pro podporu zachování letové způsobilosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody

Lokalita: Letiště Václava Havla Praha - areál Jih

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického nebo manažerského směru, letecký obor výhodou
  • Pozitivní vztah k letectví
  • Pracovní zkušenost v oblasti zachování letové způsobilosti výhodou
  • Zkušenost s modelováním procesů výhodou
  • Znalost práce na PC - MS Office, Outlook a internet
  • Aktivní znalost Aj – tvorba dokumentace v anglickém jazyce
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost rychle se učit novým věcem

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis, stručný motivační dopis a naskenovaný výpis z trestního rejstříku na emailovou adresu martin.hejny@travelservice.aero.

V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Váš životopis do výběrového řízení. Pokud se budou Vaše zkušenosti shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo mailem.

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti Travel Service, a.s. výhradně za účelem inzerovaného výběrového řízení, po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli budete moci požádat společnost Travel Service, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Hlavní pracovní poměr | Letiště Václava Havla Praha - areál Jih | Vloženo: 24. 4. 2017 12:12:44
Kontakt: Travel Service, a. s. | tel.: | email: martin.hejny@travelservice.aero

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)