AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (3) |

Technické pozice, výroba (4) |

Administrativa (1) |

Ostatní, jiné (1) |

Technické pozice, výroba

Letecký mechanik

logo timeairLetecký servis OK AVIATION service, s.r.o. s oprávněním PART 145 a CAMO+ se sídlem na letišti Příbram hledá do svého týmu letecké mechaniky / avionik.

Provádíme údržbu na letounech Pilatus, Piper a Cirrus.

Požadujeme:

  • ukončené min. SŠ vzdělání v oboru s maturitou
  • základní znalosti AJ
  • průkaz AML Part 66 výhodou
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje, dosažení AML Part 66, typové kurzy v zahraničí
  • mladý, dynamický kolektiv
Své životopisy/motivační dopisy zasílejte na jakub.burger@ok-aviation.cz

Hlavní pracovní poměr | Příbram, Dlouhá Lhota (LKPM) | Vloženo: 18. 10. 2017 16:11:38
Kontakt: OK AVIATION Service | tel.: 724 568 853 | email: jakub.burger@ok-aviation.cz

LETEČTÍ MECHANICI, TECHNOLOGOVÉ A DALŠÍ PROFESE

Máte šikovné ruce a chcete pracovat na vrtulnících řady Mi?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá nové posily do týmu:

Hledáme kandidáty na profese:

Letecký mechanik – odbornost drak motor

  • budete montovat a seřizovat těžké agregáty (motor, reduktor, řízení, palivo, hydro vzduch);

Letecký mechanik – odbornost elektro

  • budete opravovat kabeláž, montovat přístroje a zařízení do draků motoru a budete přezkušovat jejich funkčnost, opravovat přístroje a zařízení na dílnách;

Letecký mechanik – odbornost radio

  • budete opravovat kabeláže, montovat radiovybavení a jeho přezkoušení na letounu, opravovat přístroje a zařízení na dílnách;

Letecký mechanik – odbornost zbroj

  • budete opravovat zbraňové systémy, závěsníky a provádět profylaktické práce na palných zbraních;

Letecký mechanik – klempíř

  • budete provádět opravy draků letounů a volných dílů dle nálezových protokolů;

Nálezový technolog

  • budete provádět defektaci vrtulníku před generální opravou, dělat nálezy na zdemontovaných dílech a komponentech, dělat mikroměření dílů a provádět nálezy na agregátech a dílech demontovaných z vrtulníků;

Myč

  • budete mýt letoun a volné díly;

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ technického směru nebo vyučení v oboru nebo v příbuzném oboru (obor letecký mechanik, se strojní zaměřením apod.);
  • u některých pozic stačí pouze vyučení v jakémkoliv oboru;
  • zkušenosti na obdobných pozicích jsou výhodou;
  • schopnost samostatné práce;
  • pracovitost.

Základní podmínkou je chuť do práce!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;
  • ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden (pondělí-pátek 7:00-15:00);
  • zaměstnanecké výhody (např. stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvky na rekreace, jazykové kurzy, dotovanou kartu MultiSport…);
  • odpovídající mzdové ohodnocení;
  • příjemné pracovní prostředí v motivujícím kolektivu.

Nástup ihned či dohodou.

Místo výkonu práce Praha 9 - Kbely.

Líbí se Vám naše nabídka? Chcete se dozvědět víc?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš životopis (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) na e-mail personalni@lompraha.cz.

Hlavní pracovní poměr | | Vloženo: 17. 10. 2017 10:18:06
Kontakt: LOM PRAHA s.p. | tel.: 296505246 | email: personalni@lompraha.cz

Pracovník technického dispečinku - MCC

Pracovní náplň:

  • Zajištění služeb technického dispečinku
  • Organizace, kontrola a asistence při údržbě letadel v Praze i na zahraničních stanicích
  • Organizace a asistence při AOG (Aircraft On Ground) situacích v Praze i na zahraničních stanicích
  • Komunikace s výrobcem o servisních požadavcích
  • Vytváření, evidence a dodržování postupů dle technické dokumentace
  • Aktivní komunikace s provozními složkami spol. Travel Service (Operační Dispečink)

Nabízíme:

  • Zázemí největší české letecké společnosti působící na trhu v ČR od r. 1997
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí
  • Práci na plný pracovní úvazek na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
  • Práci ve směnném provozu
  • Služební cesty do zahraničí
  • Možnost rozvíjení technického vzdělání v souvislosti s přechodem na nový typ ve flotile TVS (B737 MAX).
  • Přátelský kolektiv
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké vý­hody
  • Předpokládaný nástup ihned nebo po vzájemné domluvě

Lokalita:
Budova Technického úseku společnosti Travel Service, Praha 6, K Letišti 1068/30

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru Konstrukce letadel nebo Provoz letadel,  popř. SŠ vzdělání s praxí v oboru údržby letadel min. 2 roky
  • Časová flexibilita (směnný provoz H24/7)
  • Aktivní práce s PC (počítačové systémy)
  • Průkaz AML Part 66 Cat. nebo typový výcvik B737NG  B2 nebo B1, A, C výhodou
  • Aktivní znalost češtiny nebo slovenštiny a pokročilá úroveň AJ slovem i písmem
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čistý výpis z rejstříku trestů
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu a flexibilita

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis v českém jazyce, naskenovaný trestní rejstřík a velmi stručný motivační dopis na e-mailovou adresu jobs@travelservice.aero.

V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Váš životopis do výběrového řízení. Pokud se budou Vaše zkušenosti shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo mailem. Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti Travel Service, a.s. výhradně za účelem inzerovaného výběrového řízení, po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli budete moci požádat společnost Travel Service, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Hlavní pracovní poměr | Letiště Václava Havla Praha | Vloženo: 14. 10. 2017 14:26:39
Kontakt: Travel Service, a. s. | tel.: | email: jobs@travelservice.aero

Aircraft Maintenance Technicians (EASA B1/ B2/C)

As affiliated legal entities, the European Cessna Citation Service Centers in Paris, Valencia, Dusseldorf, Doncaster, Prague, and Zurich are MRO organizations with a total of approximately 400 employees, specialized to perform highest quality maintenance, repairs and installations on the entire Cessna, Hawker and Beechcraft product family.

For the future development of our Czech entity in Prague, we are seeking highly qualified and motivated Aircraft Maintenance Technicians (EASA B1/B2/C)

Key Responsibilities:

  • Performs a variety of diagnostic and mechanical duties on one or more jet and/or turboprop, aircraft models involving diagnoses of malfunctions and required disassembly, rework, repair, replacement, reassembly or adjustment of various aircraft systems to prepare aircraft mechanically for flight and delivery to customer
  • Checks, corrects or replaces a variety of complex aircraft assemblies, and optional equipment installations
  • Requires knowledge of annual and progressive inspection procedures set forth in aircraft maintenance manuals
  • Performs modification work on aircraft systems and/or structures
  • Responsible for clear, concise and accurate written reports in logs, inspection reports and in parts identification for issue and return documents
  • Conducts functional checks, instrument tests and alignment, and preventive maintenance on same
  • Performs duties in a manner consistent with the latest state of the art and highest standards of safety for maintaining aircraft in the most airworthy and reliable condition for the customers' safety
  • Uses a variety of tools to repair and modify systems or assemblies

Qualifications:

  • EASA Part-66  B1/ C or B2/C license
  • Hands on experience on Cessna jet products is beneficial
  • Highly self motivated team player
  • European citizen or with the permission to work in the Czech Repulic
  • Fluent in English and preferably also in Czech, any other language is a plus

If you want to become an important part of a very international, challenging and dynamic environment, where your contribution will be recognized and rewarded, please send your CV to our HR Department – Mrs. Martine Pomer - mpomer@txtav.com, +33 (0)1 49 92 22 14

Hlavní pracovní poměr | Praha, Letiště Václava Havla | Vloženo: 5. 10. 2017 12:59:27
Kontakt: European Cessna Citation Service Centers | tel.: +33 (0)1 49 92 22 14 | email: mpomer@txtav.com

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)