AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (3) |

Technické pozice, výroba (4) |

Administrativa (1) |

Ostatní, jiné (1) |

Obchodní pilot a instruktor výcviku FI(A)

Letecká škola Aero Prague v Praze Letňanech hledá obchodního pilota / instruktora.

  • Nabízíme možnost získání potřebných kvalifikací v rámci spolupráce
  • Nasbíráte mnoho cenných leteckých zkušeností pro vaši další pilotní karieru
  • Létáme pouze na moderních letadlech
  • Budete mít na starosti praktický a teoretický výcvik pilotů dle vašeho oprávnění PPL/NIGHT/CPL/IR
  • Budete zabezpečovat lety po Evropě pro naše klienty
  • Nabízíme dobré platové ohodnocení a další karierní růst
  • Preferujeme spolupráci na hlavní pracovní poměr, spolupráce je však možná i jako externí spolupráce. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Nástup možný ihned.

    Už se na vás moc těšíme.

    Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 18. 10. 2017 14:29:45
    Kontakt: Letecká škola AeroPrague | tel.: 775 365 320 | email: job@aeroprague.cz

    INSTRUKTOR FI (A)

    Do letecké školy na Kanárských ostrovech bychom rádi přivítali 1-2 zkušené kolegy - instruktory.

    Jedná se o jednoletý nebo dvouletý kontrakt s ATO umístěné na letišti GCLP - E ATO-172

    Požadujeme:

    • platná kvalifikace FI(A)dle Part FCL (rozšiřující práva b-g jsou plus)
    • Angličtina ICAO4 min., velmi důležitá je hlavně schopnost plynulé konverzace avýuky v AJ
    • min. 300h zkušeností jako instruktor

    Nabízíme:

    • celoroční létání na mezinárodním letišti v pěkném počasí
    • slušný plat + pěkné bydlení zdarma
    • práci v krásném prostředí, bez mlh a zimy
    • moře a pláže celoročně v dosahu
    • výuka Španělštiny

    Hlavní pracovní poměr | Aeropuerto de Gran Canaria GCLP | Vloženo: 15. 10. 2017 19:21:49
    Kontakt: CANAVIA - E-ATO-172 | tel.: +420775953857 | email: pik.pavel@businessair.cz

    Druhý pilot pro letadlo Bombardier Global 6000

    Letecká společnost Eclair Aviation s.r.o. hledá formou výběrového řízení kandidáty na pozici Druhý pilot pro letadlo Bombardier Global 6000

    Náplň práce:

    • provádění komerčních letů v souladu s platnými předpisy a manuály Eclair Aviation
    • předletové a poletové činnosti
    • oblast provozu: Dálkové tratě, USA, Evropa, Karibik

    Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • trestní bezúhonnost
    • platný průkaz FCL ATPL nebo CPL
    • platná přístrojová kvalifikace pro vícemotorová letadla (MEP/IR nebo TYPE/IR)
    • ICAO English level 4 a výše
    • platný Medical Certificate Class 1

    Minimální požadované letové zkušenosti:

    • celkový nálet: 1500 hodin
    • 500 hodin na vícepilotních proudových letadlech (MPA)
    • zkušenosti s dálkovými lety výhodou

    Osobnostní předpoklady:

    • Schopnost efektivně komunikovat, řešit konflikty a zátěžové situace
    • Kultivované vystupování s dobrým mluveným projevem
    • Snadná orientace v zahraničí
    • Odolnost vůči stresu
    • Organizační schopnosti
    • Časová flexibilita

    Nabízíme:

    • platové ohodnocení dle Evropských standardů kategorie letadel business aviation
    • pracovní smlouva na dobu neurčitou
    • měsíční plánování služeb
    • typová kvalifikace Bombardier Global 6000
    • zaměstnanecké bonusy
    • místo zaměstnání: Praha

    V případě zájmu a splnění požadavků zasílejte CV na uvedenou emailovou adresu.

    Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 10. 10. 2017 13:55:36
    Kontakt: Eclair Aviation s.r.o. | tel.: | email: career@eclair.aero

    Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
    Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)