Mám na to být pilotem?
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (5) |

Technické pozice, výroba (4) |

Administrativa (3) |

Letecký personál (3) |

Pilot

Společnost GEOREAL spol. s r.o. hledá pilota pro letecké měřické snímkování na letošní letovou sezónu v období březen až listopad. Požadujeme: CPL(A)/MEP/IR Domovské letiště Líně. Snímkujeme u nás i v zahraničí. Kontakt: GEOREAL spol. s r.o., Hálkova 12, 30100 Plzeň; Tel.: 373 733 444; petr.janovsky@georeal.cz

Externě (na živnostenský list) | | Vloženo: 9. 2. 2017 11:20:46
Kontakt: GEOREAL spol. s r.o. | tel.: +420373733444 | email: petr.janovsky@georeal.cz

Vedoucí letecké školy na LKTB

Do rozvíjejícího se týmu letecké školy HERBST AERO a.s. hledáme vedoucího letecké školy s kvalifikací pilot – instruktor.

Pracovní náplň:

  • Vedení letecké školy, komunikace se zákazníky
  • praktická i teoretická výuka pilotů
  • koordinace letů, externích pilotů a běžného chodu školy
  • rozvoj ostatních aktivit (letecké práce a další)

Podmínky:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • kvalifikace FI (A) a CPL (A), (IR a MEP výhodou)
  • ICAO angličtina (min. LEVEL 4)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí na Letišti Brno-Tuřany
  • stabilní práci s dlouhodobou perspektivou
  • příležitost pracovat v mladém kolektivu
  • možnost létat s replikou Bücker 131, L200, akrobatickým Z142 a dalšími letouny školy
  • rozvoj v dalších oblastech letectví, možnost rozšíření kvalifikací
  • možnost využití příjemného zázemí letecké školy a profesionálního leteckého servisu na Letišti Brno-Tuřany
  • motivační finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • práci na plný úvazek, případně dle dohody

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 602 500 487 nebo na emailu info@herbstaero.cz.

Hlavní pracovní poměr | Brno | Vloženo: 1. 2. 2017 14:51:52
Kontakt: HERBST AERO a.s. | tel.: 602500487 | email: info@herbstaero.cz

Obchodní pilot, instruktor FI(A)

Letecká škola Aero Prague aktuálně rozšiřuje team o nového kolegu instruktora / instruktorku s kvalifikací CPL(A)/FI.

Instruktor IR výhodou, popřípadě si lze tuto kvalifikaci u nás za zvýhodněných podmínek rozšířit.

Náplní práce bude poskytování výcviků PPL(A), případně IR(A), realizace leteckých prácí, lety po Evropě, teoretický výcvik a další činnosti v rámci organizace - viz naše www stránky.

Spolupráce možná jak na hlavní pracovní poměr, tak i externí spolupráci.

Svůj pilotní životopis s fotografií prosím pošlete na níže uvedený email.

Už se na vás moc těšíme.

Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 24. 1. 2017 14:29:45
Kontakt: Letecká škola AeroPrague | tel.: 775 365 320 | email: job@aeroprague.cz

Obchodní pilot, instruktor FI(A) - LKTB

Do rozvíjejícího se týmu letecké školy HERBST AERO a.s. hledáme pilota – instruktora.

  • praktická i teoretická výuka pilotů v letecké škole
  • funkce vedoucího výcviku v jednoduchém ATO
  • koordinace letů a zajištění běžného chodu letecké školy
  • provádění ostatních letů společnosti (letecké práce)

Podmínky:

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • kvalifikace CPL (min. 3 roky praxe), FI (A) - neomezený, (IR a MEP výhodou)
  • praxe v letectví min 5 let

Nabízíme:

  • rozvoj v dalších oblastech letectví, možnost rozšíření kvalifikací IR, MEP, ACR, angličtina ICAO
  • odpovídající finanční ohodnocení

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 602 500 487 nebo na emailu info@herbstaero.cz

Hlavní pracovní poměr | Brno | Vloženo: 12. 1. 2017 16:37:58
Kontakt: HERBST AERO a.s. | tel.: +420 602 500 487 | email: info@herbstaero.cz

Obchodní pilot

Firma provádějící letecké snímkování přijme do svého kolektivu dalšího pilota na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme CPL(A) a MEP/IR

Zájemci zasílejte své životopisy na : josef.lapacek@primis.cz

Hlavní pracovní poměr | | Vloženo: 12. 1. 2017 13:25:52
Kontakt: PRIMIS spol.s.r.o. | tel.: | email: josef.lapacek@primis.cz

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)