Zkouška z IR angličtiny, přípravný kurz a termíny dvakrát měsíčně - CATC at your service!
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (4) |

Technické pozice, výroba (3) |

Administrativa (3) |

Letecký personál (3) |

Obchodní pilot, instruktor FI(A) - LKTB

Do rozvíjejícího se týmu letecké školy HERBST AERO a.s. hledáme pilota – instruktora.

Pracovní náplň:

  • praktická i teoretická výuka pilotů v letecké škole
  • funkce vedoucího výcviku v jednoduchém ATO
  • koordinace letů a zajištění běžného chodu letecké školy
  • provádění ostatních letů společnosti (letecké práce)

Podmínky:

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • kvalifikace CPL (min. 3 roky praxe), FI (A) - neomezený, (IR a MEP výhodou)
  • praxe v letectví min 5 let
  • ICAO angličtina (min. LEVEL 4)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí na Letišti Brno-Tuřany
  • stabilní práci s dlouhodobou perspektivou
  • příležitost pracovat v mladém kolektivu
  • rozvoj v dalších oblastech letectví, možnost rozšíření kvalifikací IR, MEP, ACR, angličtina ICAO
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • práci na plný úvazek, případně dle dohody

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 602 500 487 nebo na emailu info@herbstaero.cz

Hlavní pracovní poměr | Brno | Vloženo: 12. 1. 2017 16:37:58
Kontakt: HERBST AERO a.s. | tel.: +420 602 500 487 | email: info@herbstaero.cz

Obchodní pilot

Firma provádějící letecké snímkování přijme do svého kolektivu dalšího pilota na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme CPL(A) a MEP/IR

Zájemci zasílejte své životopisy na : josef.lapacek@primis.cz

Hlavní pracovní poměr | | Vloženo: 12. 1. 2017 13:25:52
Kontakt: PRIMIS spol.s.r.o. | tel.: | email: josef.lapacek@primis.cz

Instruktor FI(A) - LKLT

Do letecké školy aeroklubu Letňany, CZ-ATO/025, přijmeme instruktora na hlavní pracovní poměr, případně dohodu.

Požadujeme:

  • Kvalifikace CPL(A), absolvována teorie ATPL
  • Zkušenosti na letounech Cessna řady 100
  • Kvalifikace FI výhodou (případně možno odlétat v naší ATO za zvýhodněných podmínek)
  • Oprávnění CPL, IRI a CRI dle FCL.905 výhodou

Nabízíme:

  • Létání rozmanitých výcviků zaměřených na zahraniční lety
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • V případě HPP zaměstnanecké benefity

Zájemci prosím zasílejte své životopisy na vls@akletnany.cz.

Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 6. 1. 2017 15:15:14
Kontakt: AK Letňany | tel.: +420731005742 | email: vls@akletnany.cz

Obchodní pilot, instruktor FI(A)

Letecká škola Aero Prague aktuálně rozšiřuje team o nového kolegu instruktora / instruktorku s kvalifikací CPL(A)/FI.

Instruktor IR výhodou, popřípadě si lze tuto kvalifikaci u nás za zvýhodněných podmínek rozšířit.

Náplní práce bude poskytování výcviků PPL(A), případně IR(A), realizace leteckých prácí, lety po Evropě, teoretický výcvik a další činnosti v rámci organizace - viz naše www stránky.

Spolupráce možná jak na hlavní pracovní poměr, tak i externí spolupráci.

Svůj pilotní životopis s fotografií prosím pošlete na níže uvedený email.

Už se na vás moc těšíme.

Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 3. 1. 2017 14:29:45
Kontakt: Letecká škola AeroPrague | tel.: 775 365 320 | email: job@aeroprague.cz

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)