AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (2) |

Technické pozice, výroba (2) |

Administrativa (1) |

Ostatní, jiné (1) |

Letecký personál (1) |

Powerplant Engineer

Pracovní náplň:

  • Řízení a implementace modifikací na základě sledování dokumentů AD, CFM/Boeing SB
  • Vedení a řízení oprav motorů, komunikace s dodavateli
  • Vedení a organizace individuálních dlouhodobých projektů
  • Účast a dozor při provádění těžké údržby a zástavby modifikací na místě, nutnost cestování
  • Aktivní účast při přebírce/vrácení letadel do/z flotily letadel Travel Service
  • Příprava a provádění školení pro pracovníky technického úseku v odborných tématech
  • Příprava technických podkladů a finančních rozborů pro vedení společnosti
  • Aktivní práce s technickou dokumentací, tvorba technologických karet a jejich implementace do systému údržby

Nabízíme:

  • Zázemí největší české letecké společnosti působící na trhu v ČR od r. 1997
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí v oblasti mezinárodního cestovního ruchu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké vý¬hody
  • Nástup možný ihned nebo po vzájemné domluvě

Lokalita:

  • Budova Technického úseku společnosti Travel Service, Praha 6, K Letišti 1068/30

Požadujeme:

  • Ukončené VŠ vzdělání v leteckém strojním oboru a praxi min. 5 let v letectví nebo ukončené SŠ vzdělání a praxi min. 10 let v letectví
  • Znalost teorie a konstrukce leteckých proudových motorů, typové osvědčení CFM56-7B výhodou
  • Obecná znalost konstrukce letadel, konstrukčních řešení, znalost technických principů
  • Aktivní znalost ČJ a AJ slovem i písmem, znalost dalších jazyků výhodou
  • Typové osvědčení B737NG výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu a flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čistý Výpis z rejstříku trestů

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis, velmi stručný motivační dopis a naskenovaný trestní rejstřík na e-mailovou adresu jobs@travelservice.aero. V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Vás do výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti Travel Service, a.s. výhradně za účelem inzerovaného výběrového řízení, po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli budete moci požádat společnost Travel Service, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 17. 8. 2017 14:59:39
Kontakt: Travel Service | tel.: | email: jobs@travelservice.aero

Instruktor TRI nebo přezkušovatel TRE

Hledáme piloty, kteří by se chtěli stát instruktory výcviku v CATC

  • Jste aktivní pilot letounu Boeing 737 nebo A320 ve funkci velitele letadla?
  • Působíte nyní u zahraniční letecké společnosti, ale přivítal byste možnost návratu do České republiky a předpoklad jistoty dlouhodobého uplatnění své pilotní kvalifikace?
  • Láká vás možnost předat své zkušenosti nové generaci dopravních pilotů?
  • Nebo se chcete sami posunout dále ve své pilotní kvalifikaci?
  • A při tom všem si udržet kontakt s reálným provozem v letecké společnosti?

... pak je tato nabídka společnosti Czech Aviation Training Centre určena právě vám!

Jaké možnosti spolupráce nabízíme?

  1. Pracovní poměr na pozici instruktora (TRI) či přezkušovatele (TRE) B737 nebo A320 v CATC; nebo
  2. Pracovní poměr na pozici TRI/TRE CATC v kombinaci s pracovním poměrem pilota-velitele letounu B737 u letecké společnosti provozující lety z/do Prahy a v rámci regionu; nebo
  3. Pracovní poměr na pozici TRI/TRE CATC v kombinaci s garantovaným neplaceným pracovním volnem, poskytnutým pilotovi B737 nebo A320 pro udržování letové praxe. Znamená to umožnění předem domluveného rozsahu pravidelného létání pro leteckou společnost provozující lety z/do Prahy a v rámci regionu.

Pracovní fond zaměstnance v CATC je ve všech výše uvedených případech maximálně 160 hodin instruktorské činnosti za měsíc. Instruktorskou činností se rozumí i hodiny odpracované s využitím případných dalších instruktorských kvalifikací pilota (např. FI = letový instruktor nebo TKI = instruktor teoretického výcviku).

Odměna za vykonanou práci je fixní a odpovídá nejvyšší dosažené kvalifikaci, resp. nejvyššímu pracovnímu zařazení (TRI/TRE).

CATC zajistí udržování kvalifikace svých TRI či TRE po celou dobu trvání pracovního poměru a v případě potřeby i její prvotní získání. Vybraný pilot, kterému CATC zajistí potřebnou kvalifikaci (TRI/TRE), musí následně odpracovat v pozici instruktora CATC minimálně 1 800 pracovních hodin. Pokud toto nedodrží, musí CATC uhradit tržní cenu výcviků spojených se získáním a udržováním této kvalifikace.

Co požadujeme?

Uchazeč musí být aktivním pilotem – velitelem letadla B737 nebo A320 a musí úspěšně projít přijímacím řízením (screeningem) u CATC. V případě kombinovaného zaměstnávání jsou podmínkou dva úspěšné screeningy – u CATC a u letecké společnosti.

Pokud vás tato nabídka oslovila, ozvěte se nám prosím na adresu hr@catc.cz.

Dohodneme si osobní schůzku, na které prodiskutujeme konkrétní podmínky a detaily.

Hlavní pracovní poměr | Letiště Výclava Havla Praha | Vloženo: 17. 8. 2017 14:57:48
Kontakt: Czech Aviation Training Centre | tel.: | email: redakce@aeroweb.cz

Pište pro Aeroweb a létejte zdarma!

Rádi byste si nalétali nějaké hodiny a zároveň byste se chtěli podílet na tvorbě Aerowebu? Pak pro vás máme perfektní příležitost. Rozšiřte naše autorské řady a svou odměnu čerpejte formou letových hodin na naší redakční Cessně!

Koho hledáme:

  • pilota, držitele průkazu min. LAPL(A) pro C152 či C172
  • člověka s dobrou znalostí češtiny
  • člověka, který se nebojí písemného projevu
  • člověka, který se rád učí novým věcem

Co nabízíme:

  • volné hodiny na letounech (vč. UL) z naší flotily
  • možnost podílet se na tvorbě obsahu nejčteněnjšího českého serveru pro piloty a fanoušky létání

Pokud vás nabídka zaujala a rádi byste se o ni dozvěděli více, kontaktujte nás prosím s přiloženým životopisem na email adam.zuska@aeroweb.cz.

Vedlejší pracovní poměr nebo brigáda | Celá ČR | Vloženo: 17. 8. 2017 0:47:30
Kontakt: Aeroweb.cz | tel.: | email: adam.zuska@aeroweb.cz

BRIGÁDA - administrativní výpomoc

Pro krátkodobou intenzivní administrativní výpomoc (brigádu) hledáme pečlivého uchazeče s orientací ve světě letectví.

Hlavní naplní Vaší práce bude shromažďování dat z veřejně dostupných zdrojů pro účely rozvíjejícího se projektu přímo spojeného s naším serverem, který Vám rádi přiblížíme na osobní schůzce.

Po uchazeči požadujeme:

  • pečlivost
  • snahu a aktivní přístup k zadaným úkolům
  • zodpovědnost

Nabízíme

  • jednorázovou odměnu za dobře odvedenou práci
  • v případě oboustranného zájmu možnost dalšího uplatnění v redakci Aerowebu

Práce je vhodná i pro studenty, neboť ji lze provádět z domova. Jedná se však o intenzivní vytížení; proto oceníme především uchazeče, kteří budou ochotni věnovat práci co největší porci svého denního času.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte s krátkým popisem Vašeho profilu (ideálně přiložte životopis) na email adam.zuska@aeroweb.cz.

pramipexol generico ogvitaminerfolie.site pramipexol 1 mg precio

Vedlejší pracovní poměr nebo brigáda | Praha / home-office | Vloženo: 16. 8. 2017 9:50:36

Obchodní pilot a instruktor výcviku FI(A)

Letecká škola Aero Prague v Praze Letňanech hledá obchodního pilota / instruktora.

  • Nabízíme možnost získání potřebných kvalifikací v rámci spolupráce
  • Nasbíráte mnoho cenných leteckých zkušeností pro vaši další pilotní karieru
  • Létáme pouze na moderních letadlech
  • Budete mít na starosti praktický a teoretický výcvik pilotů dle vašeho oprávnění PPL/NIGHT/CPL/IR
  • Budete zabezpečovat lety po Evropě pro naše klienty
  • Nabízíme dobré platové ohodnocení a další karierní růst
  • Preferujeme spolupráci na hlavní pracovní poměr, spolupráce je však možná i jako externí spolupráce. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Nástup možný ihned.

    Už se na vás moc těšíme.

    Hlavní pracovní poměr | Praha | Vloženo: 24. 7. 2017 14:29:45
    Kontakt: Letecká škola AeroPrague | tel.: 775 365 320 | email: job@aeroprague.cz

    Letecký mechanik

    Letecký servis na letišti Příbram (OK AVIATION service) hledá do svého týmu letecké Mechaniky/Avioniky.

    Požadujeme ukončené SŠ vzdělání v oboru s maturitou, základní znalosti AJ, průkaz AML Part 66 výhodou.

    Nadstandardní platové ohodnocení.

    Hlavní pracovní poměr | Příbram, Dlouhá Lhota (LKPM) | Vloženo: 10. 7. 2017 16:11:38
    Kontakt: OK AVIATION Service | tel.: 724 568 853 | email: jakub.burger@ok-aviation.cz

    UČITEL POZEMNÍHO VÝCVIKU

    Znáte vojenské letecké předpisy? Baví Vás školit a přezkušovat? Jste schopen pracovat v prostředí rychlého leteckého světa?

    LOM PRAHA s.p., významný podnik s více jak 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do týmu:

    Co od Vás očekáváme?

    • znalost vojenských leteckých předpisů;
    • anglický jazyk minimálně na úrovni Stanag 2;
    • průkaz pozemního leteckého personálu MO (popř. i propadlý);
    • odbornost Avionik (radio nebo elektro);
    • praxe na letecké technice;
    • znalost MS Office;
    • zodpovědnost.

    Náplň práce:

    • zabezpečení výuky typového přeškolení pro létající a pro pozemní výcvik techniků

    Co Vám můžeme nabídnout?

    • příjemné stabilní pracovní prostředí na pardubickém letišti;
    • ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;
    • zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dovolenou, poukázky do lékárny, dotovaná karta MultiSport);
    • odpovídající mzdové ohodnocení.

    Nástup ihned nebo dohodou.
    Místo výkonu práce Pardubice.

    Chcete proletět dalších 100 let s námi?

    Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš životopis (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

    Hlavní pracovní poměr | Pardubice | Vloženo: 28. 6. 2017 15:01:38
    Kontakt: LOM PRAHA s.p. | tel.: 296505246 | email: personalni@lompraha.cz

    Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
    Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)