Mám na to být pilotem?
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Práce v letectví (volná místa)

Pilotní pozice (3) |

Technické pozice, výroba (2) |

Administrativa (1) |

Pracovník/pracovnice oddělení řízení procesů zachování letové způsobilosti

Pracovní náplň zahrnuje:

  • Analýza procesů uvnitř Technického úseku
  • Analýza předpisových a provozních požadavků
  • Optimalizace a návrh procesů
  • Modelování procesů a popis pracovních činností
  • Návrhy nápravných opatření na nálezy auditů
  • Tvorba vnitropodnikové dokumentace

Nabízíme:

  • Zázemí největší české soukromé letecké společnosti působící na trhu v ČR od roku 1997
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí údržby dopravních letadel
  • Práce s moderními informačními systémy pro podporu zachování letové způsobilosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody

Lokalita: Letiště Václava Havla Praha - areál Jih

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického nebo manažerského směru, letecký obor výhodou
  • Pozitivní vztah k letectví
  • Pracovní zkušenost v oblasti zachování letové způsobilosti výhodou
  • Zkušenost s modelováním procesů výhodou
  • Znalost práce na PC - MS Office, Outlook a internet
  • Aktivní znalost Aj – tvorba dokumentace v anglickém jazyce
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost rychle se učit novým věcem

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis, stručný motivační dopis a naskenovaný výpis z trestního rejstříku na emailovou adresu martin.hejny@travelservice.aero.

V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Váš životopis do výběrového řízení. Pokud se budou Vaše zkušenosti shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo mailem.

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti Travel Service, a.s. výhradně za účelem inzerovaného výběrového řízení, po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli budete moci požádat společnost Travel Service, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Hlavní pracovní poměr | Letiště Václava Havla Praha - areál Jih | Vloženo: 24. 4. 2017 12:12:44
Kontakt: Travel Service, a. s. | tel.: | email: martin.hejny@travelservice.aero

Pilot-instruktor na moderních letadlech

Chcete létat na těch nejnovějších letadlech?

Letecká škola AeroPrague se sídlem na letišti v Praze Letňanech hledá instruktora na UL na externí spolupráci.

Nabízíme:

  • létání na těch nejlepších letadlech VL3 Evolution, P92 Echo a Savage Shock Cub
  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • odměnu dle odlétaných hodin
  • zázemí stabilní a silné letecké školy
  • profesní růst
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

  • kvalifikaci UL instruktora
  • řízené lety
  • spolehlivost
  • komunikativnost
  • profesionální přístup
  • angličtina výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a pošlete prosím Váš životopis s fotografií na e-mail: libor@aeroprague.cz

Hlavní pracovní poměr | Praha-Letňany | Vloženo: 21. 4. 2017 15:57:57
Kontakt: Aero Prague | tel.: | email: libor@aeroprague.cz

Instruktor výcviku TRI

Nábor pilotů / instruktorů pro potřeby CATC

Czech Aviation Training Centre (CATC) v nejbližší době zamýšlí rozšířit nabídku svých výcvikových služeb o další produkty, mimo jiné také o „line training“ pro piloty/kadety. CATC proto hledá české a slovenské piloty, kteří v současnosti působí v zahraničí ve funkci kapitána letadla a kteří by z různých důvodů uvítali návrat do České republiky.

Co nabízíme:

Zaměstnání instruktora CATC na hlavní pracovní poměr v rozsahu 150 hodin/měsíc (pro variantu s výhradní výukou pro CATC), ekvivalentně smluvní nálet 85 hodin/měsíc (pro variantu s letovým provozem), anebo kombinaci těchto činností. Nabídka pracovního poměru může být:

  1. „základní“ = pracovní povinnosti zaměstnance – instruktora výcviku souvisejí výhradně se zajišťováním výcvikových potřeb CATC, bez dalších opcí jak ze strany CATC, tak ze strany zaměstnance;
  2. „agenturní“ = (A) + navíc s opcí CATC zapůjčovat svého zaměstnance do pozice pilota – velitele letadla vybrané letecké společnosti (Travel Service, dále jen TVS);
  3. „s brigádou“ = (A) + navíc s garancí CATC, že ve vzájemně dohodnutém období a formou neplaceného volna (např. po dobu 4 letních měsíců) umožní svému zaměstnanci vykonávat vedlejší zaměstnání pilota u zvolené letecké společnosti.

Vstupní požadavky: každý uchazeč musí úspěšně projít screeningem CATC a ve variantě (B) také úspěšně screeningem u letecké společnosti TVS;

CATC dále nabízí:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou;
  • benefity zaměstnance CATC;
  • získání / udržování instruktorské kvalifikace;
  • u varianty (B) garanci dohodnutého ročního náletu u TVS za předpokladu, že zaměstnanec u této společnosti úspěšně projde screeningem;
  • u varianty (C) se CATC zavazuje povolovat (bez dalších podmínek) zaměstnanci „brigádu“ v období červen - září každého roku.

Základní povinnosti zaměstnance:

  • odpracovat v pozici instruktora CATC minimálně 1800 pracovních hodin (pokud toto nedodrží, musí CATC uhradit tržní cenu výcviku, spojeného se získáním / udržováním jeho instruktorské kvalifikace);
  • u varianty (B) projít úspěšně screeningem u TVS, u varianty (C) informovat CATC o „brigádě“, prováděné v období červen – září nejméně 2 měsíce před jejím začátkem;
  • u varianty (C) žádat CATC o předchozí souhlas s „brigádou“, prováděnou mimo období červen–září, a to nejméně 3 měsíce před jejím začátkem.

Oslovila vás nabídka? Zašlete svůj životopis na hr@catc.cz.

Potřebujete více informací? Rádi vám je poskytneme - kontaktujte nás na výše uvedené adrese.

Hlavní pracovní poměr | Letiště Václava Havla Praha | Vloženo: 5. 4. 2017 9:49:17
Kontakt: Czech Aviation Training Centre | tel.: | email: hr@catc.cz

Letový dispečer / Letová dispečerka v letecké společnosti

Letecká společnost AeroPrague.cz je certifikovaná výcviková organizace, poskytující výcvik pilotů, letecké práce, vyhlídkové lety a lety soukromými letadly po Evropě. Provozujeme nová a moderní letadla z letiště Praha Letňany. Zakládáme si na individuálním a profesionálním přístupu k našim klientům. Pohodoví instruktoři s přátelským přístupem, jsou to nejcennější, co máme.

Největší odměnou je pro nás ten nepopsatelný blažený úsměv ve tváři našich zákazníků po výstupu z letadla :-)) Baví nás rozdávat radost a plnit sny. Naše zaměstnání je současně i naším koníčkem. To, co děláme, děláme rádi a je to na nás hodně znát :-))

Co je našim tajemstvím úspěchu? Že to u nás jednoduše funguje :-))

Krásný den,

jmenuji se Martin Kuba a jsem vedoucím letecké společnosti AeroPrague.cz. Zabýváme se výcvikem pilotů, realizací vyhlídkových letů a leteckých zážitků, leteckými pracemi a lety soukromými letadly po celé Evropě. Protože jsme víc piloti s hlavou stále v oblacích než plánovači, potřebujeme do našeho teamu šikovnou posilu, která bude mít na starosti organizační a administrativní záležitosti při zabezpečení letového provozu v naší letecké společnosti, přijímání objednávek a plánování letadel a posádek.

Uvítáme samostatného a komunikativního uchazeče s organizačními schopnostmi, příjemným vystupováním a smyslem pro zodpovědnost.

Pokud chcete dělat zajímavou a různorodou práci v letectví, rádi komunikujete s lidmi a budete mít stejně jako my dobrý pocit z každého nadšeného klienta či účastníka, kterému společně splníme jeho sen, jste náš člověk!

Co vás čeká

Komunikace se zákazníky
Přijímání a zpracování rezervací a objednávek
Plánování letů a posádek
Organizace letadel a práce instruktorů a pilotů
Budete mít na starosti administrativu spojenou s jednotlivými lety
Komunikace s úřady
Běžné kancelářské práce
Zabezpečení chodu kanceláře

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Min. středoškolské vzdělání
Praxe vítána, ale není podmínkou - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
Spolehlivost a příjemné vystupování
Dobrý mluvený i psaný projev
Pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly
Vynikající organizační schopnosti
Prodejního a týmového ducha
Být empatický (umět se vcítit do potřeb našich klientů)
Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
Znalost leteckého prostředí a jeho specifik vítána, ale není podmínkou
Chuť pracovat v leteckém prostředí

Co vám můžeme nabídnout

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Dobré platové ohodnocení odpovídající schopnostem
Práci v mladém a pohodovém kolektivu
Zázemí silné a stabilní letecké společnosti
Možnost dalšího karierního růstu a vzdělávání
Možnost uplatnění či získání pilotních kvalifikací a letecké odbornosti
Zajímavou, různorodou a odpovědnou práci
Místo pracoviště Praha – letiště Letňany

Kde a jak pracujeme?

Pracujeme v kanceláři v areálu "Stará Aerovka" na letišti Praha - Letňany
Osmihodinová pracovní doba 9-17
Naše nově zrekonstruované kanceláře nabízí díky členění nábytkem jak dostatečné soukromí, tak i rychlý kontakt s kolegy
K dispozici kuchyňka, občerstvení
Za okny máme kousek přírody, v létě možnost slunění, posezení venku a klid. No dobře občas tedy odstartuje nějaké to letadlo... :-))
Kdy můžeme společně začít?

Čím dříve, tím lépe ;-) Nástup možný ihned.

Pokud si myslíte, že byste mohl/a být tím pravým člověkem pro náš tým, pošlete nám prosím svůj životopis s reprezentativní fotografií a motivační dopis. Jestliže budete vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru.

Těšíme se na Vás!

Hlavní pracovní poměr | Praha - Letňany | Vloženo: 4. 4. 2017 3:43:08
Kontakt: AERO Prague | tel.: 775 365 320 | email: job@aeroprague.cz

Letecký mechanik

Letecký servis hledá nové kolegy do svého týmu na pozici letecký mechanik nebo avionik.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání v oboru - výuční list, maturita, VŠ
  • základní znalost angličtiny
  • průkaz Part 66 výhodou, ne podmínkou.
  • praxe výhodou, ne podmínkou.

Nabízíme:

  • nadprůměrné finanční ohodnocení po zapracování.
  • mladý a dynamický kolektiv.
  • možnosti typových výcviků.

Hlavní pracovní poměr | Příbram | Vloženo: 20. 2. 2017 9:11:59
Kontakt: OK AVIATION service | tel.: +420 724 568 853 | email: jakub.burger@seznam.cz

Vedoucí letecké školy na LKTB

Do rozvíjejícího se týmu letecké školy HERBST AERO a.s. hledáme vedoucího letecké školy s kvalifikací pilot – instruktor.

Pracovní náplň:

  • Vedení letecké školy, komunikace se zákazníky
  • praktická i teoretická výuka pilotů
  • koordinace letů, externích pilotů a běžného chodu školy
  • rozvoj ostatních aktivit (letecké práce a další)

Podmínky:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • kvalifikace FI (A) a CPL (A), (IR a MEP výhodou)
  • ICAO angličtina (min. LEVEL 4)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí na Letišti Brno-Tuřany
  • stabilní práci s dlouhodobou perspektivou
  • příležitost pracovat v mladém kolektivu
  • možnost létat s replikou Bücker 131, L200, akrobatickým Z142 a dalšími letouny školy
  • rozvoj v dalších oblastech letectví, možnost rozšíření kvalifikací
  • možnost využití příjemného zázemí letecké školy a profesionálního leteckého servisu na Letišti Brno-Tuřany
  • motivační finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • práci na plný úvazek, případně dle dohody

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 602 500 487 nebo na emailu info@herbstaero.cz.

Hlavní pracovní poměr | Brno | Vloženo: 1. 2. 2017 14:51:52
Kontakt: HERBST AERO a.s. | tel.: 602500487 | email: info@herbstaero.cz

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)