AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Přehled leteckých škol v ČR

Hl. město Praha

1. AeroPrague, letiště Praha/Letňany

2. Flying Academy, s.r.o., letiště Praha/Letňany

3. Aviatický klub, s.r.o., letiště Praha/Letňany

4. Aeroklub Praha Letňany, letiště Praha/Letňany

5. Happy Aviation, s. r. o., letiště Praha/Letňany

6. Czech Aviation Training Centre, s.r.o., letiště Praha/Ruzyně

7. Flying Club s.r.o., letiště Praha/Vodochody

8. HELI CZECH s.r.o., letiště Praha/Letňany

9. Alpha Aviation s.r.o., letiště Praha/Letňany

Karlovarský kraj

1. Letecký klub Karlovy Vary z.s., letiště Karlovy Vary

2. Aeroklub Karlovy Vary, letiště Karlovy Vary

3. Aeroklub Toužim, letiště Toužim

4. FUN air s.r.o., letiště Karlovy Vary

Plzeňský kraj

1. Václav Franta, letiště Letkov

2. Aeroklub Plzeň Letkov, letiště Letkov

3. Aeroklub Plasy, z. s., letiště Plasy

4. Tomáš Vrbský, letiště Plzeň/Líně

5. GES-AIR, s.r.o., letiště Plasy

6. ABAS spol.sr.o., letiště Plasy

7. Vair s. r. o., letiště Letkov

8. Pošumavský aeroklub Klatovy, letiště Klatovy

9. Aeroklub Tachov, letiště Tachov

10. Aeroklub Staňkov, letiště Staňkov

Ústecký kraj

1. Aviatický klub, s.r.o., letiště Roudnice

2. LPS, letecké práce a služby, s.r.o., letiště Roudnice

3. Aeroklub Most, letiště Most

4. AVIATIK, s.r.o., letiště Raná

Liberecký kraj

1. Aeroklub Hodkovice nad Mohelkou, letiště Hodkovice

2. Aeroklub Liberec, letiště Liberec

3. Aeroklub Česká Lípa, letiště Česká Lípa

4. Cumulus servis s.r.o, letiště Česká Lípa

Středočeský kraj

1. Fly For Fun s.r.o., letiště Sazená

2. F AIR, spol. s r. o., letiště Benešov

3. Letecká škola BEMOAIR s.r.o., letiště Benešov

4. Jaromír Fráňa, letiště Kladno

5. Aeroklub Zbraslavice o. s., letiště Zbraslavice

6. Sky Academy s.r.o., letiště Příbram

7. OKAir, o. s., letiště Bubovice

8. Aeroklub Točná, letiště Slaný

9. Zbyněk Adam, letiště Nymburk

10. Aeroklub Bystřice, letiště Benešov

11. Karel Studnička, letiště Hořovice

12. Glider Aerobatic Club o.s., letiště Benešov

13. Karel Pištěk, letiště Benešov

14. Aeroklub Rakovník, z. s., letiště Rakovník

15. Aeroklub Kolín, letiště Kolín

16. Airkiss spol. s r. o., letiště Benešov

17. Aeroklub Mladá Boleslav, z. s., letiště Mladá Boleslav

18. KLIFI, spol. s r.o, letiště Mladá Boleslav

19. Letecké centrum České republiky, letiště Kladno

20. Fly Solution s.r.o., letiště Příbram

21. Dyn-air, s.r.o., letiště Benešov

22. NISA AIR, s. r. o., letiště Mladá Boleslav

23. Aeroklub Vlašim, letiště Vlašim

24. Aeroklub Beroun, letiště Bubovice

25. Radek Pasecký, letiště Sazená

26. Cirrus Aircraft Management s.r.o., letiště Příbram

Jihočeský kraj

1. Aeroklub Tábor, letiště Tábor

2. Aeroklub Strakonice, letiště Strakonice

3. UL-JIH, s.r.o., letiště Velešín

4. HELOTOUR s.r.o., letiště Hosín

Královehradecký kraj

1. Ladislav Škarytka, letiště Jaroměř

2. DSA, a.s., letiště Hradec Králové

3. Letecká škola Řehák, letiště Dvůr Králové

4. Aeroklub Hořice v Podkrkonoší, letiště Hořice

5. BARX PILOTS s.r.o., letiště Jaroměř

6. Xair s.r.o., letiště Hradec Králové

7. Aeroklub Dvůr Králové nad Labem, letiště Dvůr Králové

8. HELI CZECH s.r.o., letiště Hradec Králové

9. Aeroklub Nové Město nad Metují, o.s., letiště Nové Město

10. Aeroklub Broumov, o.s., letiště Broumov

11. Letecká škola Vrchlabí, a.s., letiště Vrchlabí

12. ELLA-CS, s.r.o., letiště Hradec Králové

13. LION Helicopters s.r.o., letiště Hradec Králové

14. Aeroklub Hronov o.s., letiště Velké Poříčí

Pardubický kraj

1. Aeroklub Chrudim, letiště Chrudim

2. Východočeský aeroklub Pardubice, letiště Podhořany

3. Aeroklub Ústí nad Orlicí, letiště Ústí nad Orlicí

Vysočina kraj

1. Aeroklub Praha Letňany, letiště Havlíčkův Brod

2. Air Jihlava – service s.r.o., letiště Jihlava

3. Letecká škola Vysočina s. r. o., letiště Jihlava

4. Aeroklub Křižanov, letiště Křižanov

5. Ing. Petr Kovanda, letiště Černovice u Tábora

Olomoucký kraj

1. AC-FLY s.r.o., letiště Olomouc

2. Aeroklub Šumperk, letiště Šumperk

3. Aeroklub Hranice, letiště Hranice

4. HELIWORK CZ, s.r.o., letiště Olomouc

5. Hanácký aeroklub Olomouc, letiště Olomouc

6. Aeroklub Prostějov-Stichovice, letiště Stichovice

7. Aeroklub Josefa Františka Prostějov, letiště Prostějov

Jihomoravský kraj

1. Flying Academy, s.r.o., letiště Brno/Tuřany

2. Letecká škola BEMOAIR s.r.o., letiště Brno/Tuřany

3. AC-FLY s.r.o., letiště Vyškov

4. Blue Sky Service, s.r.o., letiště Brno/Tuřany

5. Herbst Aero, a. s., letiště Brno/Tuřany

6. Aeroklub Vyškov, letiště Vyškov

7. Icarus Aviation Group s.r.o., letiště Brno/Tuřany

8. Aeroklub Břeclav o. s., letiště Břeclav

9. Aeroklub Brno-Slatina, letiště Brno/Tuřany

10. První letecká internetová škola, s.r.o., letiště Brno/Tuřany

11. Aeroklub Brno-Medlánky, letiště Medlánky

12. Beagle Fly s.r.o., letiště Brno/Tuřany

13. Aeroklub Holešov o.s., letiště Kyjov

Zlínský kraj

1. Miroslav Rakušan, letiště Kroměříž

2. Slovácký aeroklub Kunovice o.s., letiště Kunovice

3. Ing. Vojtěch Mrkva, letiště Kunovice

Moravskoslezský kraj

1. LETS FLY s.r.o., letiště Ostrava/Mošnov

2. Boris Lang, letiště Zábřeh

3. Elmontex a.s., letiště Ostrava/Mošnov

4. Letecká škola Frýdlant n. Ostravicí s.r.o., letiště Frýdlant

5. Slezský aeroklub Zábřeh, letiště Zábřeh

6. Dušan Rypák, letiště Zábřeh

7. Pondus Air s.r.o., letiště Zábřeh

 

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)


Číslo publikace ISSN 1801-6847. Copyright (c) 2005-2014 Aeroweb.cz. All rights reserved.
Server provozuje společnost Mavisys, s.r.o.