AIR TEAM - avionika a přístroje pro létání
Facebook Twitter Google+ YouTube RSS E-mail

Flying Academy otevírá nový kurz ATPL a IR teorie v Praze, zapište se do něj nyní!

27. října 2017
Autor: Redakce, celkové hodnocení článku: NIL
Klíčová slova: Rubrika: Krátké zprávy


Letecká škola Flying Academy otevírá kurz zaměřený na teorii ATPL. Je však vhodný i pro zájemce, kteří si chtějí svou PPL licenci rozšířit o přístrojovou doložku (IR). Podzimní mlhy jsou ideální pro zahájení teoretické výuky a instruktoři Flying Academy se na vás v prostorách vyhřátých a moderně vybavených učeben v Praze-Letňanech již těší.

Jelikož je nově otevíraný kurz určen jak žadatelům o teorii IR, tak žadatelům o teorii ATPL, budou předměty obsažené v IR zkoušce zařazovány do výuky mezi prvními. Adepti přístrojové doložky tak dokončí kurz dříve než jejich kolegové v kurzu ATPL. Přednášky odprezentují kvalitní lektoři z různých sektorů napříč letectvím.

Cena kurzu činí 53 333 Kč bez DPH a zahrnuje mimo jiné roční přístup do systému CBT Bristol. Je to skvělý a kvalitní pomocník pro dlouhé zimní večery a samostudium na té nejvyšší úrovni. Tento počítačový systém zajistí studentům přístup k nejnovějším verzím výukových materiálů, obsahuje videa, grafy a jiné interaktivní prvky. Své schopnosti si pak sami vyzkoušíte v jednotlivých testovacích modulech. Výsledky ukazují, jak účinným pomocníkem při přípravě na závěrečné zkoušky na ÚCL tento program je.

Kromě příjemného prostředí a ochotného personálu pro vás bude vždy zajištěno občerstvení v podobě pečiva, nápojů a sladkostí. Přednášky budou probíhat v českém a částečně i anglickém jazyce. Navíc, pokud zmeškáte některou z přednášek, bude možné si ji nahradit v naší brněnské pobočce.

Pro více informací a přihlášení prosím kontaktujte Flying Academy na telefonním čísle 228 882 444 nebo emailem na fly@FlyingAcademy.com.Jak oznámkujete tento článek?

Aktuální skóre: NIL

Jako ve škole, 1 nejlepší, 5 nejhorší.

+
1
2
3
4
5
-


Zkušenosti a doplnění našich čtenářů
Celkem 0 příspěvků. Dodržujte prosím tato jednoduchá pravidla.


Přidat vlastní zkušenost

Přečtěte si prosím pravidla pro příspěvky

Jméno: Předmět příspěvku:

Ochrana proti spamu - připočtěte k číslu 6 pětku a výsledek zapište do tohoto políčka:

   Adresa autora: 54.167.253. xxx
Kdo? Jakej Ota a Karel? Já jsem Pepa a urval se mi knipl!

Přehled leteckých simulátorů v ČR

 

Máte připomínku nebo námět k Aerowebu?
Budeme potěšeni za každý váš námět nebo připomínku. Stále je co zlepšovat :-)


Číslo publikace ISSN 1801-6847. Copyright (c) 2005-2014 Aeroweb.cz. All rights reserved.
Server provozuje společnost Mavisys, s.r.o.